Program tygodnia w ośrodku

Wspólna medytacja XVI Karmapy – każdy poniedziałek i piątek o godz. 20:30

Medytacja XVI KarDWBA14610_R113_03-scrmapy to główna praktyka w naszych ośrodkach. W medytacji może wziąć udział każdy. Zajmuje ona około pół godziny i nie wymaga żadnych przygotowań, znajomości skomplikowanych tekstów ani noszenia szczególnych strojów. Praktyka jest bezpłatna i prowadzona w języku polskim.

Na pół godziny przed rozpoczęciem medytacji zawsze zastaniecie w ośrodku kogoś, kto może udzielić wam podstawowych wyjaśnień. Po jej zakończeniu zaś, chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania – zarówno dotyczące praktyki medytacyjnej jak i podstaw buddyzmu Diamentowej Drogi.

Wykłady i kursy medytacyjne

Regularnie organizujemy wykłady i kursy medytacyjne z nauczycielami, którzy poproszeni przez Lamę Ole Nydahla przekazują nauki buddyjskie w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. W wydarzeniach tych może wziąć udział każdy, bez wcześniejszego przygotowania.
W zakładce „wydarzenia” znajdziesz informacje o najbliższych wykładach i kursach.

Projekt START

W wybrane środy (patrz: wydarzenia) o godzinie 19:00 w ośrodku odbywają się mini-prelekcje dla osób zainteresowanych poznaniem i praktykowaniem Buddyzmu Diamentowej Drogi.
W tym czasie można zasięgnąć podstawowych informacji, napić się kawy oraz poznać nasz ośrodek.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Zapraszamy!